Księga gości

dodaj wpis
(565)
>
(565) Monika
0
email

Najlepszy zespół po słońcem! :D Dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną Naszej uroczystości! Goście niemal nie schodzili z parkietu! Moc pozytywnej energii, ogrom ciekawych aranżacji! Pozdrawiamy i serdecznie dziękujemy:) Monika & Łukasz

(564) Agnieszka i Jakub
0

Serdecznie dziękujemy za rewelacyjną oprawę muzyczną naszego wesela. BYŁO SUPER ! ! ! Jeśli ktoś szuka profesjonalnego zespołu na swoją imprezę z całego serca polecamy SK-1 ! Są po prostu świetni, wszyscy nasi goście byli zachwyceni bez względu na wiek :P Specjalne podziękowania od Pana Młodego dla Mariusza za piosenkę "Metallica - Nothing Else Matters" (czapki z głów - lepsze wykonanie od oryginału) :)

pozdrawiamy
Agnieszka i Jakub 9.08.2014

(563) Ewelina i Łukasz
0

Od wesela (12.07.2014) minęły już 3 dni a nasi Goście do tej pory są pod wielkim wrażeniem zespołu. Dzięki WAM ten dzień był wyjątkowy. Pozdrawiamy gorąco i jeszcze raz dziękujemy ;) Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy :)

(562) Angelika i Sebastian
0

Dziękujemy za super zabawę 24.05 poprowadzoną profesjonalnie i z humorem. Repertuar dostosowany był dla każdego, goście są zachwyceni. Wiedzieliśmy, że dacie czadu Było super Dzięki:)

(561) sue
0

Gratuluję znakomitego wykoaania - Jesteś ideałem (cover Camasutra). ps. Zdecydowanie lepiej brzmi w Waszym wykonaniu niż oryginał :) :) Jesteście "wyśmienici"

(560) Kasia&Karol
0

Dla wszystkich szukających kapeli na wesele, polecam ten zespół w 100%. Każdy z gości również bardzo dobrze wspomina orkiestrę. Pracowałem trochę po weselach jako kelner i zawsze zwracałem uwagę jaką muzykę gra zespół i jak prowadzi weselę. Ten zespół na tle innych bardzo się wyróżnia. Na pierwszy rzut oka widać ogromne doświadczenie. Każdy kto zdecyduję się na tą kapelę będzie mile wspominał ją do końca życia :)Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy z domu weselnego Katarzynka.

(559) Bogusia & Piotr
0
email

Lepszej orkiestry nie mogliśmy sobie wymarzyć! Byliście filarem naszej imprezy ;) Superrrr, bardzo Wam dziękujemy za wspaniała zabawę! :) Pozdrawiamy!

(558) Zbyszek
0
url  email

Polecamy wszystkim,świetna kapela,sympatyczni ludzie,pełen profesjinalizm - "konkurencja" z Warszawy

(557) Paweł
0
email

pozdrawiamy serdecznie Mariusza .....Paweł i Aga ....Grupa ARMAGEDON

(556) SK-1
0

My również jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!!! :)

>

 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

Strona zespołu muzycznego SK-1. Zespół weselny.